Logo


ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
 SPORT  Καμπανιακός - Νέος ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1-0
 SPORT  Αγροτικός Αστέρας - Άρης Θεσσαλονίκης 0-2
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Νίκη Πολυγύρου 0-1
 SPORT  ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 2-0
 SPORT  Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Τρίγλιας 0-0
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Παύλος Μελάς 2-2
 SPORT  Υπερπρωταθλητής Βετεράνων Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Φάληρο 0-2
 SPORT  4ο Τουρνουά 3x3 Μεσημερίου
 SPORT  Τελικός 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης | Ανατολικό - Ωραιόκαστρο 3-0
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - Αετός Βασιλικών 2-1
 SPORT  Χοροεσπερίδα Ένωσης Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Μακεδονίας
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 3η ημέρα
 SPORT  Ορφέας Αγ.Τριάδας - Μαγνησιακός 2-5
 SPORT  Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 0-0
 SPORT  Τελικός Κορασίδων | ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ 2-2 (5-4 στα πέναλτι)
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 4-2
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 2η ημέρα
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 5-1
 SPORT  Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3)
 SPORT  Δηλώσεις προπονητή ΠΑΟ Ξυλούπολης κ.Ιορδάνη Χωλίδη
 SPORT  Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
 SPORT  Τελετή λήξης 2018-19 Αναγέννησης Ρυσίου (Βόλεϋ - Ποδόσφαιρο)
 SPORT  Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1
 SPORT  Eπιμορφωτική ημερίδα από τον Σύνδεσμο Προπονητών Θεσσαλονίκης
 SPORT  3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης» | 1η ημέρα
 FOCUS  Δωρεάν κράνη και μαθήματα από τη Διεύθυνση Τροχαίας Θεσσαλονίκης
 FOCUS  Σύλλογος Ποντίων Διαβατών «Αλέξανδρος Υψηλάντης» | Γλέντι
 FOCUS  Εγκαίνια εκλογικού κέντρου του Θεοφάνη Παπά
 SPORT  Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου
 SPORT  Μικρός τελικός Κ12 | Διάπλαση - Ντίνος Κούης (2007) : 2-1
 SPORT  Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1
 SPORT  ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
 SPORT  ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1
 SPORT  Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-0
 SPORT  ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1
 SPORT  Τουρνουά ανεξαρτήτων ομάδων | Πορφυριακός - Γαλιλαίος 2-3
 SPORT  Κεραυνός Αγ.Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας 4-1
 SPORT  Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 2-2
 SPORT  Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου 1-3
 SPORT  Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης 3-1
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Αίολου
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Οδυσσέα Κορδελιού
 SPORT  Η αποχαιρετιστήρια βραδιά του Μελιτέα
 FOCUS  Ομιλία Ιωάννη Γιαννακόπουλου (υπ.δημάρχου Ελ.Κορδελίου-Ευόσμου)
 SPORT  Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ.Νεάπολης 1-0
 SPORT  Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-0
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0
 SPORT  Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0 Φιλικός αγώνας
 SPORT  10o Τουρνουά στη μνήμη της γενοκτονίας των Ποντίων
 SPORT  Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής 3-2
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 1-2
 SPORT  Νέστωρ Όσσας - Δόξα Ασσήρου 4-5
 SPORT  Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Παν.Φανερωμένη 3-2
 SPORT  Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος 1-3
 SPORT  Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
 SPORT  Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-4
 SPORT  Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2)
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 1-0
 SPORT  Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (πέν 4-5) Φάσεις
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής 2-0
 SPORT  Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0
 SPORT  ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3
 SPORT  Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1
 SPORT  Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3
 SPORT  Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0
 SPORT  «Trophy of Belgrade 2019» Τελικός | Μικτή Βελιγραδίου - ΕΠΣ Μακεδονίας 0-4
 SPORT  Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2
 SPORT  Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1
 SPORT  Νέστος Χρυσούπολης - ΠΟ Τρίγλιας 0-1
 SPORT  Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1
 SPORT  Ρεπορτάζ από Λευκό Πύργο
 SPORT  ΠΑΕ Τερψιθεάς Παν.Φαν. - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0
 SPORT  Ακρίτες Συκεών - Ελπίδα Τούμπας 1-1
 SPORT  Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Ν.Επιβατών 3-0
 SPORT  ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1
 SPORT  Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός 2-5
 SPORT  Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλβερίου: 2-2
 SPORT  Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες 2-1
 SPORT  ΠΟ Τρίγλιας - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
 SPORT  Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
 SPORT  ΠΑΟΝΕ - Πανόραμα 2-1
 SPORT  Σταυραετός Εξεινούπολης - Όλυμπος Δενδροποτάμου 4-3
 SPORT  Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-5
 SPORT  ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φανερωμένη - Αε Φαλήρου 3-2
 SPORT  Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1
 SPORT  Νίκη Ευκαρπίας - Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-4
 SPORT  Ακαδ.Ποδ.Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου 3-1
 SPORT  Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0
 SPORT  ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου 1-2
 SPORT  Τελικός κυπέλλου ΕΠΣ Ημαθίας | ΠΣ Βέροια - Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 3-0
 SPORT  Μακεδονικός 3ο Road to Salonica - Τελικοί Κ14,Κ16 & Τελετή λήξης
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Σαντορίνι
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Άγριο Ρίο Ντε Τζανέιρο
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Το ψάρεμα του τόνου
 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Σούπερ κομήτης
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND

Logo ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
X

Η ORASI.TV αναλαμβάνει live events, παραγωγή εκπομπών, παρουσιάσεις και ότι έχει σχέση με media και προώθηση.
Πάντα με τα τελειότερα μηχανήματα για άριστα αποτελέσματα. Επικοινωνήστε μαζί μας....

email: info@mascot.gr

ΕΛΛΑΔΑ/ΚΥΠΡΟΣ
(0030) 2310281146 και 6974725555

UK: (0044) 7501864852

        
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network