1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Επόμενα » 

Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής 0-4
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-4
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-2 (πεν:3-4)
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
ΠΑΟ Νέων Επιβατών (ΠΑΟΝΕ) - Αναγέννηση Επανομής 1-2
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Συκεών 3-0
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
Νέστωρ 'Οσσας - Θύελλα Περιστερώνας 1-4
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου 3-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Καμπανιακός 1-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων  1-2 (Φάσεις)
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μετεώρων 1-2 (Φάσεις)
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
Ένωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών 2-3
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας 7-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας 7-0
Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Γ.Κούδας 0-2
Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Γ.Κούδας 0-2
Ακαδημία Ζάχου - ΑΟ Θράκης 1-1
Ακαδημία Ζάχου - ΑΟ Θράκης 1-1
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 1-1
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 2-1
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 2-1
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 2-1
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής 2-1
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-1
Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου 1-3
Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου 1-3
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες 4-4
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-2
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας 4-1
Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας 4-1
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης 3-2
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης 3-2
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 1-0
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 1-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-4
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-4
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός 4-1
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός 4-1
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 3-1
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 3-1
Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Τούμπας 1-1
Ελπίδα Τούμπας - Δόξα Τούμπας 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1
ΠΑΟΝΕ - ΑΕ Κρήνης 5-0
ΠΑΟΝΕ - ΑΕ Κρήνης 5-0
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου 0-2
ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου 0-2
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 0-1
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Δόξα Περιβολακίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4
Δόξα Περιβολακίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4
Δόξα Γερακαρούς - Θύελλα Περιστερώνα 2-4
Δόξα Γερακαρούς - Θύελλα Περιστερώνα 2-4
Κισσός Χορτιάτη - ΑΜΣ Πανόραμα 1-2
Κισσός Χορτιάτη - ΑΜΣ Πανόραμα 1-2
ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1
ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-1
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κανονιέρηδες 1-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κανονιέρηδες 1-2
Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-4
Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-4
ΑΕ Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-5
ΑΕ Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-5
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες Ευόσμου 2-1
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες Ευόσμου 2-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-3
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ VIDEO ON DEMAND